אודות
נינג'ה מדיה


נינג'ה מדיה הוקמה על מנת לייצר פתרונות מיתוג, שיווק, תקשורת ופרסום עוצמתיים, המקנים יתרון תחרותי מהותי, על מנת לייצר, לשמר ולחזק עסקים מובילים בשוק.

בנינג'ה מדיה, אנחנו מאמינים שביצועי שיא בעולם הדיגיטלי, פרסומי, תקשורתי ושיווקי, באים אך ורק על ידי הפעלת מומחים מהשורה הראשונה, בצורה תפורה אישית לכל עסק.

לכן בחרנו בפינצטה, את חברות המומחים המובילות במשק הישראלי כל אחת בתחומה, כאשר כל חברה מובלת על ידי מאסטרים עתירי ניסיון וידע, על מנת לייצר מנגנון שעובד בסינרגיה מלאה ומביא לתוצאות חזקות משמעותית מכל משרד פרסום או דיגיטל שמחזיק קשת של מחלקות מצומצמות פנים-חברה.לשיטתנו, כל לקוח בחברה מקבל יחס אישי ומנהל תיק לקוח, אשר מטפל בכל צרכיו באופן מלא ולוקח אחריות מלאה על ניהול מערך הפרסום, התקשורת והשיווק, מבצע תכנון ביחד עם הלקוח אשר תפור אישית לצרכיו ולאסטרטגיה שלו, עם גמישות מירבית של ניתוב המשאבים לתוצאות הטובות ביותר לעסק.

העבודה שלנו מול חברות מומחים, מאפשרת לנו ביצועים ברמה הגבוהה ביותר במשק, יכולת לבחור את תמהיל השיווק, התקשורת והפרסום לעסק באופן אובייקטיבי ומיטבי, ללא ניגוד עניינים, תוך אפשרות להפעיל את השירותים הנכונים המאפשרים חיסכון משמעותי בכסף לעסק, באמצעות מינוף האפיקים המתאימים לתוצאות מקסימליות.

כך אנחנו מאפשרים ללקוחותינו להוביל בשוק שלהם.


נינג'ה מדיה הוקמה על ידי אלוני נדיב, יזם, כלכלן, סקיפר, חובב אופנועים כבדים ורכבי שטח 4#4, מקבל השראה ממשפטי מחץ של גיבורי תרבות בלתי נשכחים, בעל יצירתיות עסקית, נחישות והתמדה יוצאות דופן וקשרים הדוקים עם מנהלים בכירים ובעלי חברות במשק הישראלי, על כל ענפיו. בעלים של סוכנות ביטוח כ-25 שנה ואיש עסקים המוכר היטב בקרב סלבריטאים, העשירון העליון, התקשורת והעולם העסקי – מתוך הבנה של צורך עסקי לחברות מובילות במשק, שאינו מקבל מענה מספק בחברות הפרסום והדיגיטל.

נינג'ה מדיה היא חברת הפרסום, התקשורת והדיגיטל היחידה המאגדת בתוכה את חברות המומחים המובילות בארץ במודל של הפעלה גמישה לפי צורך, וכך מייצרת ביצועי שיא ופתרונות מקסימליים לעסקים מובילים במשק.

תחת קורת גג אחת אנו מציעים את כל הפתרונות של עולמות השיווק, הפרסום, התקשורת והדיגיטל –
✓ החל מבניית אסטרטגיית דיגיטל חזקה
✓ מיתוג
✓ עיצוב ובניית אתר אינטרנט אפקטיבי
✓ קידום אורגני וממומן בגוגל
✓ קידום ונוכחות חזקה במדיה חברתית
✓ שימוש בסרטונים והפקות ויראליות על מנת לייצר תהודה לעסק
✓ עבודת יחסי ציבור ותוכן שיווקי שתופס כותרות ומחזק את המותג במרחב הציבורי
✓ חיזוק הרכישות והגדלת הכנסות על ידי שימוש חכם במועדוני לקוחות
✓ ניהול השקות וקמפיינים
✓ יח"צ ופיתוח עסקי לחו"ל
✓ תערוכות וכנסים בינלאומיים

אנו מאמינים כי עסק שמעוניין להוביל את השוק, צריך את הביצועים הטובים ביותר – לשמר, לפתח ולהעצים את ה- "קילר אינסטינקט".
בעזרת העוצמה והקשרים הייחודיים של נינג׳ה מדיה, ניתנות לכם הזדמנויות רבות להתפתח, להתקדם ולהוביל!

נינג'ה מדיה
"מתקפה בכל החזיתות"

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.